Scroll to top
Poprzedni profil Następny profil

Kamil Krzemkowski

Radca prawny

Zadaj pytanie prawnikowi

Jestem absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, a także Szkoły Prawa Brytyjskiego i Europejskiego (organizowanej przez Uniwersytet Warszawski i Cambridge University). Ukończyłem aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie.

Jestem radcą prawnym specjalizującym się w obsłudze podmiotów gospodarczych i osób fizycznych z zakresu prawa gospodarczego, cywilnego, transportowego oraz prawa pracy i ochrony danych osobowych. Zajmuje się także doradzaniem w sporach odszkodowawczych z zakresu ubezpieczeń.
Doświadczenie zawodowe zdobywałem w wiodących kancelariach prawnych, organach administracji publicznej oraz jako prawnik wewnętrzny w międzynarodowym koncernie motoryzacyjnym. Prowadziłem i doradzałem przy postępowaniach odszkodowawczych o milionowych wartościach przedmiotu sporu.

Zespół

Siłą eKancelarii jest zespół. Tworzą go znakomici prawnicy, prawdziwi specjaliści w swoich dziedzinach. Ich wspólne cechy to zaangażowanie i indywidualne podejście do klienta. Twoja sprawa trafi w dobre ręce.

Opinie

Zastanawiasz się nad skorzystaniem z usług eKancelarii? Dowiedz się, co sądzą nasi dotychczasowi klienci. Wasze zdanie jest dla nas najważniejsze. Więcej opinii poznasz klikając tutaj.

StarStarStarStarStar

11 wrz 2021

Polecam Radcę Jarosława Opach. Konkretny człowiek mający bardzo dobre prawne rozwiązania.

Piotr

StarStarStarStarStar

18 maj 2021

Jestem zadowolony z usługi. Wiem jak dalej pokierować sprawę, otrzymałem w pełni wyczerpujące odpowiedzi dotyczące mojej sprawy. D...

Jakub

StarStarStarStarStar

11 maj 2021

Opinia została przygotowana szybko i profesjonalnie. Jestem bardzo zadowolony. Polecam każdemu, kto potrzebuje porady prawnej.

Michał

StarStarStarStarStar

02 maj 2021

Odpowiedź była obszerna i kompleksowa, w pełni rozwiała moje wątpliwości dot. zagadnienia. Odpowiedź została przygotowana szybko i...

Mariusz

StarStarStarStarStar

26 kwi 2021

Jestem bardzo zadowolona z uzyskanej porady prawnej. Odpowiedź była szybka, konkretna i wyczerpująca. Dodatkowo poparta przepisami...

Zofia

eKancelaria w liczbach

> 200 zadowolonych klientów

96 udzielonych porad

9 opinii

11 artykułów