Scroll to top
Poprzedni profil Następny profil

Joanna Rynas

Radca prawny

Zadaj pytanie prawnikowi

W 2006 r. ukończyłam studia prawnicze na Uniwersytecie Gdańskim a następnie w 2011 r. aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Gdańsku. Prawnikiem chciałam być w zasadzie od najmłodszych lat. Finalnie udało mi się osiągnąć cel i podobno jestem energicznym i skutecznym radcą prawnym z silnym charakterem wykonującym zawód z pasją i zaangażowaniem.

Moimi Klientami są zarówno podmioty gospodarcze (zarówno z kapitałem krajowym, jak i zagranicznym) oraz osoby fizyczne. Klientom pomagam rozwiązywać problemy związane z prowadzeniem biznesu, jak i ich prywatne. Jako, że jestem zwolenniczką dialogu i ugodowego rozwiązywania sporów wykorzystuję posiadane umiejętności mediacyjne.

Posiadam ponad 15-letnie doświadczenie zawodowe. Jestem rzetelna i terminowa. Umiejętnie buduję dobre i długotrwałe relacje z Klientem. Obsługuję Klientów także w języku angielskim.

Prywatnie? Nie byłoby to prawdą, gdybym stwierdziła, że prawo to całe moje życie. Zgadza się, że zajmuje mi ono sporą część dnia, ale jestem przede wszystkim żoną i mamą dwójki wspaniałych dzieci, a gdy tylko mam wolną chwilę zabieram kije, psa i pędzę do lasu potrenować nordic walking. Z kolei kiedy czuję, że dzień był naprawdę ciężki i potrzebuję mocniejszego odreagowania – siadam na rower i nabijam kilometry.

Opinie

Zastanawiasz się nad skorzystaniem z usług eKancelarii? Dowiedz się, co sądzą nasi dotychczasowi klienci. Wasze zdanie jest dla nas najważniejsze. Więcej opinii poznasz klikając tutaj.

StarStarStarStarStar

18 maj 2021

Jestem zadowolony z usługi. Wiem jak dalej pokierować sprawę, otrzymałem w pełni wyczerpujące odpowiedzi dotyczące mojej sprawy. D...

Jakub

StarStarStarStarStar

11 maj 2021

Opinia została przygotowana szybko i profesjonalnie. Jestem bardzo zadowolony. Polecam każdemu, kto potrzebuje porady prawnej.

Michał

StarStarStarStarStar

02 maj 2021

Odpowiedź była obszerna i kompleksowa, w pełni rozwiała moje wątpliwości dot. zagadnienia. Odpowiedź została przygotowana szybko i...

Mariusz

StarStarStarStarStar

26 kwi 2021

Jestem bardzo zadowolona z uzyskanej porady prawnej. Odpowiedź była szybka, konkretna i wyczerpująca. Dodatkowo poparta przepisami...

Zofia

eKancelaria w liczbach

> 200 zadowolonych klientów

96 udzielonych porad

6 opinii

11 artykułów