Scroll to top
Poprzedni profil Następny profil

Joanna Rynas

Radca prawny

Zadaj pytanie prawnikowi

W 2006 r. ukończyłam studia prawnicze na Uniwersytecie Gdańskim a następnie w 2011 r. aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Gdańsku. Prawnikiem chciałam być w zasadzie od najmłodszych lat. Finalnie udało mi się osiągnąć cel i podobno jestem energicznym i skutecznym radcą prawnym z silnym charakterem wykonującym zawód z pasją i zaangażowaniem.

Moimi Klientami są zarówno podmioty gospodarcze (zarówno z kapitałem krajowym, jak i zagranicznym) oraz osoby fizyczne. Klientom pomagam rozwiązywać problemy związane z prowadzeniem biznesu, jak i ich prywatne. Jako, że jestem zwolenniczką dialogu i ugodowego rozwiązywania sporów wykorzystuję posiadane umiejętności mediacyjne.

Posiadam ponad 15-letnie doświadczenie zawodowe. Jestem rzetelna i terminowa. Umiejętnie buduję dobre i długotrwałe relacje z Klientem. Obsługuję Klientów także w języku angielskim.

Prywatnie? Nie byłoby to prawdą, gdybym stwierdziła, że prawo to całe moje życie. Zgadza się, że zajmuje mi ono sporą część dnia, ale jestem przede wszystkim żoną i mamą dwójki wspaniałych dzieci, a gdy tylko mam wolną chwilę zabieram kije, psa i pędzę do lasu potrenować nordic walking. Z kolei kiedy czuję, że dzień był naprawdę ciężki i potrzebuję mocniejszego odreagowania – siadam na rower i nabijam kilometry.

Zespół

Siłą eKancelarii jest zespół. Tworzą go znakomici prawnicy, prawdziwi specjaliści w swoich dziedzinach. Ich wspólne cechy to zaangażowanie i indywidualne podejście do klienta. Twoja sprawa trafi w dobre ręce.

Opinie

Zastanawiasz się nad skorzystaniem z usług eKancelarii? Dowiedz się, co sądzą nasi dotychczasowi klienci. Wasze zdanie jest dla nas najważniejsze. Więcej opinii poznasz klikając tutaj.

StarStarStarStarStar

11 wrz 2021

Polecam Radcę Jarosława Opach. Konkretny człowiek mający bardzo dobre prawne rozwiązania.

Piotr

StarStarStarStarStar

18 maj 2021

Jestem zadowolony z usługi. Wiem jak dalej pokierować sprawę, otrzymałem w pełni wyczerpujące odpowiedzi dotyczące mojej sprawy. D...

Jakub

StarStarStarStarStar

11 maj 2021

Opinia została przygotowana szybko i profesjonalnie. Jestem bardzo zadowolony. Polecam każdemu, kto potrzebuje porady prawnej.

Michał

StarStarStarStarStar

02 maj 2021

Odpowiedź była obszerna i kompleksowa, w pełni rozwiała moje wątpliwości dot. zagadnienia. Odpowiedź została przygotowana szybko i...

Mariusz

StarStarStarStarStar

26 kwi 2021

Jestem bardzo zadowolona z uzyskanej porady prawnej. Odpowiedź była szybka, konkretna i wyczerpująca. Dodatkowo poparta przepisami...

Zofia

eKancelaria w liczbach

> 200 zadowolonych klientów

96 udzielonych porad

9 opinii

11 artykułów