Scroll to top
Poprzedni profil Następny profil

Jarosław Opach

Radca prawny

Zadaj pytanie prawnikowi

Jestem absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie i radcą prawnym wpisanym na listę Okręgowej Izby Radców Prawnych w Krakowie od 2017 r.

W trakcie mojej przeszło 10 letniej kariery zawodowej współpracowałem z kilkoma kancelariami oraz lokalnymi spółkami, co pozwoliło mi zdobyć szerokie spektrum doświadczeń. Specjalizuje się w prawie gospodarczym, ze szczególnym uwzględnieniem prawa umów oraz prawa upadłościowego.

Nie są mi jednak obce zagadnienia prawne dotyczące osób fizycznych, dlatego zajmuje się również prawem pracy, prawem cywilnym, rodzinnym i spadkowym.

Do spraw Klienta podchodzę indywidualnie, starając się zawsze udzielić mu pełnej i zrozumiałej dla niego odpowiedzi, wskazując przy tym ryzyka możliwe do uniknięcia oraz praktyczne rozwiązania przedstawionego problemu.

Prowadzę obsługę w języku angielskim.

Opinie

Zastanawiasz się nad skorzystaniem z usług eKancelarii? Dowiedz się, co sądzą nasi dotychczasowi klienci. Wasze zdanie jest dla nas najważniejsze. Więcej opinii poznasz klikając tutaj.

StarStarStarStarStar

18 maj 2021

Jestem zadowolony z usługi. Wiem jak dalej pokierować sprawę, otrzymałem w pełni wyczerpujące odpowiedzi dotyczące mojej sprawy. D...

Jakub

StarStarStarStarStar

11 maj 2021

Opinia została przygotowana szybko i profesjonalnie. Jestem bardzo zadowolony. Polecam każdemu, kto potrzebuje porady prawnej.

Michał

StarStarStarStarStar

02 maj 2021

Odpowiedź była obszerna i kompleksowa, w pełni rozwiała moje wątpliwości dot. zagadnienia. Odpowiedź została przygotowana szybko i...

Mariusz

StarStarStarStarStar

26 kwi 2021

Jestem bardzo zadowolona z uzyskanej porady prawnej. Odpowiedź była szybka, konkretna i wyczerpująca. Dodatkowo poparta przepisami...

Zofia

eKancelaria w liczbach

> 200 zadowolonych klientów

96 udzielonych porad

6 opinii

11 artykułów