Scroll to top
Poprzedni profil Następny profil

Jarosław Opach

Radca prawny

Zadaj pytanie prawnikowi

Jestem absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie i radcą prawnym wpisanym na listę Okręgowej Izby Radców Prawnych w Krakowie od 2017 r.

W trakcie mojej przeszło 10 letniej kariery zawodowej współpracowałem z kilkoma kancelariami oraz lokalnymi spółkami, co pozwoliło mi zdobyć szerokie spektrum doświadczeń. Specjalizuje się w prawie gospodarczym, ze szczególnym uwzględnieniem prawa umów oraz prawa upadłościowego.

Nie są mi jednak obce zagadnienia prawne dotyczące osób fizycznych, dlatego zajmuje się również prawem pracy, prawem cywilnym, rodzinnym i spadkowym.

Do spraw Klienta podchodzę indywidualnie, starając się zawsze udzielić mu pełnej i zrozumiałej dla niego odpowiedzi, wskazując przy tym ryzyka możliwe do uniknięcia oraz praktyczne rozwiązania przedstawionego problemu.

Prowadzę obsługę w języku angielskim.

Zespół

Siłą eKancelarii jest zespół. Tworzą go znakomici prawnicy, prawdziwi specjaliści w swoich dziedzinach. Ich wspólne cechy to zaangażowanie i indywidualne podejście do klienta. Twoja sprawa trafi w dobre ręce.

Opinie

Zastanawiasz się nad skorzystaniem z usług eKancelarii? Dowiedz się, co sądzą nasi dotychczasowi klienci. Wasze zdanie jest dla nas najważniejsze. Więcej opinii poznasz klikając tutaj.

StarStarStarStarStar

11 wrz 2021

Polecam Radcę Jarosława Opach. Konkretny człowiek mający bardzo dobre prawne rozwiązania.

Piotr

StarStarStarStarStar

18 maj 2021

Jestem zadowolony z usługi. Wiem jak dalej pokierować sprawę, otrzymałem w pełni wyczerpujące odpowiedzi dotyczące mojej sprawy. D...

Jakub

StarStarStarStarStar

11 maj 2021

Opinia została przygotowana szybko i profesjonalnie. Jestem bardzo zadowolony. Polecam każdemu, kto potrzebuje porady prawnej.

Michał

StarStarStarStarStar

02 maj 2021

Odpowiedź była obszerna i kompleksowa, w pełni rozwiała moje wątpliwości dot. zagadnienia. Odpowiedź została przygotowana szybko i...

Mariusz

StarStarStarStarStar

26 kwi 2021

Jestem bardzo zadowolona z uzyskanej porady prawnej. Odpowiedź była szybka, konkretna i wyczerpująca. Dodatkowo poparta przepisami...

Zofia

eKancelaria w liczbach

> 200 zadowolonych klientów

96 udzielonych porad

9 opinii

11 artykułów