Scroll to top
Poprzedni profil Następny profil

Mika Łukasik

Prawnik

Zadaj pytanie prawnikowi

Jestem nowoczesną prawniczką. Rozumiem prawo i biznes. Wspieram realizację pomysłów biznesowych Klientów. Buduję profesjonalne zaplecze prawne dla przedsiębiorców, sklepów internetowych, przedstawicieli branży kreatywnej, internetowej i e-commerce. Sporządzam umowy, regulaminy oraz wdrażam od strony prawnej sklepy internetowe i aplikacje mobilne. Wdrażam systemy ochrony danych osobowych zgodne z RODO.

Tłumaczę na język prawny wieloetapowe projekty i strategie biznesowe, ale również przekładam specjalistyczny język prawny na język umożliwiający Klientom realne zrozumienie wszystkich istotnych aspektów.

Słucham potrzeb Klientów i oferuję dostępne rozwiązania prawne skupiając się przede wszystkim na celach, które chcą osiągnąć. Dbam o profesjonalność.

Podchodzę z taktem do wszystkich problemów, które Klienci zamierzają mi powierzyć. Tajemnica zawodowa oraz zaufanie są moim zdaniem podstawami trwałej i udanej relacji z prawnikiem.

Ukończyłam studia prawnicze na Uczelni Łazarskiego w Warszawie. Ukończyłam kurs mediatora sądowego w Ośrodku Konsultacyjno-Mediacyjnym w Lublinie, którego celem było uzyskanie kwalifikacji do pełnienia roli mediatora w sytuacjach konfliktu między stronami. Jestem aplikantką radcowską III roku przy Okręgowej Izbie Radców Prawny w Warszawie.
W pracy posługuję się językiem polskim i angielskim.

Zespół

Siłą eKancelarii jest zespół. Tworzą go znakomici prawnicy, prawdziwi specjaliści w swoich dziedzinach. Ich wspólne cechy to zaangażowanie i indywidualne podejście do klienta. Twoja sprawa trafi w dobre ręce.

Opinie

Zastanawiasz się nad skorzystaniem z usług eKancelarii? Dowiedz się, co sądzą nasi dotychczasowi klienci. Wasze zdanie jest dla nas najważniejsze. Więcej opinii poznasz klikając tutaj.

StarStarStarStarStar

11 wrz 2021

Polecam Radcę Jarosława Opach. Konkretny człowiek mający bardzo dobre prawne rozwiązania.

Piotr

StarStarStarStarStar

18 maj 2021

Jestem zadowolony z usługi. Wiem jak dalej pokierować sprawę, otrzymałem w pełni wyczerpujące odpowiedzi dotyczące mojej sprawy. D...

Jakub

StarStarStarStarStar

11 maj 2021

Opinia została przygotowana szybko i profesjonalnie. Jestem bardzo zadowolony. Polecam każdemu, kto potrzebuje porady prawnej.

Michał

StarStarStarStarStar

02 maj 2021

Odpowiedź była obszerna i kompleksowa, w pełni rozwiała moje wątpliwości dot. zagadnienia. Odpowiedź została przygotowana szybko i...

Mariusz

StarStarStarStarStar

26 kwi 2021

Jestem bardzo zadowolona z uzyskanej porady prawnej. Odpowiedź była szybka, konkretna i wyczerpująca. Dodatkowo poparta przepisami...

Zofia

eKancelaria w liczbach

> 200 zadowolonych klientów

96 udzielonych porad

9 opinii

11 artykułów