Scroll to top
Poprzedni profil Następny profil

Mika Łukasik

Prawnik

Zadaj pytanie prawnikowi

Jestem nowoczesną prawniczką. Rozumiem prawo i biznes. Wspieram realizację pomysłów biznesowych Klientów. Buduję profesjonalne zaplecze prawne dla przedsiębiorców, sklepów internetowych, przedstawicieli branży kreatywnej, internetowej i e-commerce. Sporządzam umowy, regulaminy oraz wdrażam od strony prawnej sklepy internetowe i aplikacje mobilne. Wdrażam systemy ochrony danych osobowych zgodne z RODO.

Tłumaczę na język prawny wieloetapowe projekty i strategie biznesowe, ale również przekładam specjalistyczny język prawny na język umożliwiający Klientom realne zrozumienie wszystkich istotnych aspektów.

Słucham potrzeb Klientów i oferuję dostępne rozwiązania prawne skupiając się przede wszystkim na celach, które chcą osiągnąć. Dbam o profesjonalność.

Podchodzę z taktem do wszystkich problemów, które Klienci zamierzają mi powierzyć. Tajemnica zawodowa oraz zaufanie są moim zdaniem podstawami trwałej i udanej relacji z prawnikiem.

Ukończyłam studia prawnicze na Uczelni Łazarskiego w Warszawie. Ukończyłam kurs mediatora sądowego w Ośrodku Konsultacyjno-Mediacyjnym w Lublinie, którego celem było uzyskanie kwalifikacji do pełnienia roli mediatora w sytuacjach konfliktu między stronami. Jestem aplikantką radcowską III roku przy Okręgowej Izbie Radców Prawny w Warszawie.
W pracy posługuję się językiem polskim i angielskim.

Opinie

Zastanawiasz się nad skorzystaniem z usług eKancelarii? Dowiedz się, co sądzą nasi dotychczasowi klienci. Wasze zdanie jest dla nas najważniejsze. Więcej opinii poznasz klikając tutaj.

StarStarStarStarStar

18 maj 2021

Jestem zadowolony z usługi. Wiem jak dalej pokierować sprawę, otrzymałem w pełni wyczerpujące odpowiedzi dotyczące mojej sprawy. D...

Jakub

StarStarStarStarStar

11 maj 2021

Opinia została przygotowana szybko i profesjonalnie. Jestem bardzo zadowolony. Polecam każdemu, kto potrzebuje porady prawnej.

Michał

StarStarStarStarStar

02 maj 2021

Odpowiedź była obszerna i kompleksowa, w pełni rozwiała moje wątpliwości dot. zagadnienia. Odpowiedź została przygotowana szybko i...

Mariusz

StarStarStarStarStar

26 kwi 2021

Jestem bardzo zadowolona z uzyskanej porady prawnej. Odpowiedź była szybka, konkretna i wyczerpująca. Dodatkowo poparta przepisami...

Zofia

eKancelaria w liczbach

> 200 zadowolonych klientów

96 udzielonych porad

6 opinii

11 artykułów