Scroll to top

Kancelaria - Zbąszyń

Wobec nieustannie zmieniających się przepisów prawa profesjonalna pomoc prawnika jest nieodzowna dla skutecznego zabezpieczenia własnych interesów. eKancelaria TV obsługuje Zbąszyń online, oferując swoje usługi doradcze z zakresu wielu gałęzi prawa, takich jak:

Dzięki indywidualnemu i kompleksowemu podejściu możemy Cię zapewnić, że nasi specjaliści zaproponują rozwiązanie na miarę Twoich potrzeb. Co więcej, zaproponujemy je w przystępnej, zrozumiałej formie, która pozwoli Ci z łatwością podjąć konkretne kroki na drodze do pozbycia się danego problemu lub wykorzystania w pełni nadarzającej się okazji. Członkowie naszego zespołu chętnie wesprą Cię też, reprezentując Twoje interesy przed sądami jako pełnomocnicy procesowi lub obrońcy. W razie potrzeby podejmiemy się również sformułowania Twoich pism, w tym pozwów.

Zadaj pytanie prawnikowi online

Większość naszych usług świadczona jest zdalnie - w drodze formularza na stronie www, spotkania video, rozmowy głosowej lub chatu. Formy te cieszą się dużą popularnością wśród klientów z Zbąszyń, nie odbiegając w żadnym stopniu jakością od usług świadczonych stacjonarnie. Dlatego też zachęcamy do skorzystania z tej formy współpracy.

Wierzymy, że nasza wiedza i doświadczenie pozwolą osiągnąć wyznaczone przez Ciebie cele. Mamy też nadzieję, że opinie naszych dotychczasowych klientów oraz przejrzysta polityka nawiązywania współprac zaskarbią nam Twoje zaufanie. Działamy w Twoim interesie.

Oferta

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Naszym priorytetem, jest Twoje zadowolenie. Świadczone przez nas usługi spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Porady prawne

Porady prawne online. Szybka pomoc prawna bez wychodzenina z domu.

więcej

Doradztwo podatkowe

Porady z prawa podatkowego dla podmiotów gospodarczych oraz osób fizycznych.

więcej

Sporządzanie pism

Potrzebujesz oficjalnego pisma lub dokumentu? Przygotujemy je dla Ciebie.

więcej

Opinie

Zastanawiasz się nad skorzystaniem z usług eKancelarii? Dowiedz się, co sądzą nasi dotychczasowi klienci. Wasze zdanie jest dla nas najważniejsze. Więcej opinii poznasz klikając tutaj.

StarStarStarStarStar

18 maj 2021

Jestem zadowolony z usługi. Wiem jak dalej pokierować sprawę, otrzymałem w pełni wyczerpujące odpowiedzi dotyczące mojej sprawy. D...

Jakub

StarStarStarStarStar

11 maj 2021

Opinia została przygotowana szybko i profesjonalnie. Jestem bardzo zadowolony. Polecam każdemu, kto potrzebuje porady prawnej.

Michał

StarStarStarStarStar

02 maj 2021

Odpowiedź była obszerna i kompleksowa, w pełni rozwiała moje wątpliwości dot. zagadnienia. Odpowiedź została przygotowana szybko i...

Mariusz

StarStarStarStarStar

26 kwi 2021

Jestem bardzo zadowolona z uzyskanej porady prawnej. Odpowiedź była szybka, konkretna i wyczerpująca. Dodatkowo poparta przepisami...

Zofia

eKancelaria w liczbach

> 200 zadowolonych klientów

96 udzielonych porad

8 opinii

11 artykułów