Scroll to top

Kancelaria - Narol

Wobec nieustannie zmieniających się przepisów prawa profesjonalna pomoc prawnika jest nieodzowna dla skutecznego zabezpieczenia własnych interesów. eKancelaria TV obsługuje Narol online, oferując swoje usługi doradcze z zakresu wielu gałęzi prawa, takich jak:

Dzięki indywidualnemu i kompleksowemu podejściu możemy Cię zapewnić, że nasi specjaliści zaproponują rozwiązanie na miarę Twoich potrzeb. Co więcej, zaproponujemy je w przystępnej, zrozumiałej formie, która pozwoli Ci z łatwością podjąć konkretne kroki na drodze do pozbycia się danego problemu lub wykorzystania w pełni nadarzającej się okazji. Członkowie naszego zespołu chętnie wesprą Cię też, reprezentując Twoje interesy przed sądami jako pełnomocnicy procesowi lub obrońcy. W razie potrzeby podejmiemy się również sformułowania Twoich pism, w tym pozwów.

Zadaj pytanie prawnikowi online

Większość naszych usług świadczona jest zdalnie - w drodze formularza na stronie www, spotkania video, rozmowy głosowej lub chatu. Formy te cieszą się dużą popularnością wśród klientów z Narol, nie odbiegając w żadnym stopniu jakością od usług świadczonych stacjonarnie. Dlatego też zachęcamy do skorzystania z tej formy współpracy.

Wierzymy, że nasza wiedza i doświadczenie pozwolą osiągnąć wyznaczone przez Ciebie cele. Mamy też nadzieję, że opinie naszych dotychczasowych klientów oraz przejrzysta polityka nawiązywania współprac zaskarbią nam Twoje zaufanie. Działamy w Twoim interesie.

Zespół

Siłą eKancelarii jest zespół. Tworzą go znakomici prawnicy, prawdziwi specjaliści w swoich dziedzinach. Ich wspólne cechy to zaangażowanie i indywidualne podejście do klienta. Twoja sprawa trafi w dobre ręce.

Oferta

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Naszym priorytetem, jest Twoje zadowolenie. Świadczone przez nas usługi spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Porady prawne

Porady prawne online. Szybka pomoc prawna bez wychodzenina z domu.

więcej

Doradztwo podatkowe

Porady z prawa podatkowego dla podmiotów gospodarczych oraz osób fizycznych.

więcej

Sporządzanie pism

Potrzebujesz oficjalnego pisma lub dokumentu? Przygotujemy je dla Ciebie.

więcej

Opinie

Zastanawiasz się nad skorzystaniem z usług eKancelarii? Dowiedz się, co sądzą nasi dotychczasowi klienci. Wasze zdanie jest dla nas najważniejsze. Więcej opinii poznasz klikając tutaj.

StarStarStarStarStar

11 wrz 2021

Polecam Radcę Jarosława Opach. Konkretny człowiek mający bardzo dobre prawne rozwiązania.

Piotr

StarStarStarStarStar

18 maj 2021

Jestem zadowolony z usługi. Wiem jak dalej pokierować sprawę, otrzymałem w pełni wyczerpujące odpowiedzi dotyczące mojej sprawy. D...

Jakub

StarStarStarStarStar

11 maj 2021

Opinia została przygotowana szybko i profesjonalnie. Jestem bardzo zadowolony. Polecam każdemu, kto potrzebuje porady prawnej.

Michał

StarStarStarStarStar

02 maj 2021

Odpowiedź była obszerna i kompleksowa, w pełni rozwiała moje wątpliwości dot. zagadnienia. Odpowiedź została przygotowana szybko i...

Mariusz

StarStarStarStarStar

26 kwi 2021

Jestem bardzo zadowolona z uzyskanej porady prawnej. Odpowiedź była szybka, konkretna i wyczerpująca. Dodatkowo poparta przepisami...

Zofia

eKancelaria w liczbach

> 200 zadowolonych klientów

96 udzielonych porad

9 opinii

11 artykułów