Kiedy rozważasz skorzystanie z usługi, jedną z pierwszych nasuwających się na myśl kwestii jest cena. Nie inaczej jest w przypadku chęci skorzystania z usług prawnika. Branża ta cechuje się jednak pewną specyfiką, jaką stanowi konieczność indywidualnego podejścia do klienta i jego sprawy. Jak zatem wygląda wycena usług w eKancelaria TV?

Zapewniamy profesjonalne podejście do klienta i jego problemu. Dlatego też nie korzystamy z utartych schematów i wzorów rozwiązań. Nie istnieją dwie identyczne sprawy, stąd też nasze podejście musi być indywidualne. Decydując się na skorzystanie z naszej pomocy, uzyskujesz gwarancję dogłębnej analizy Twojej sytuacji w kontekście obowiązujących norm prawnych. Dlatego też warunek konieczny stanowi zapoznanie nas z danym stanem faktycznym.

Wystarczy, że prześlesz opis sytuacji, w której się znajdujesz, a niezwłocznie zaangażujemy odpowiedniego specjalistę z danej dziedziny. Ten zaś zapewni najwyższą jakość obsługi prawnej w konkretnych okolicznościach. Również na podstawie przedstawionych danych możliwe będzie dokonanie wyceny oferowanej usługi. Zakres spraw wpływa bowiem na nakład pracy konieczny do sformułowania satysfakcjonującego naszych klientów rozwiązania. Nie inaczej jest w przypadku pism.

Chcąc stworzyć po Twojej stronie pewne wyobrażenie co do prawdopodobnego zakresu cen, możemy wskazać, iż ich zakres w przypadku zlecenia stworzenia pisma, w tym pozwu, wynosi od 200 zł wzwyż. Średni koszt porady prawnej wynosi zaś 100-200 zł. Nieskomplikowane porady z zakresu prawa pracy wyceniane są z kolei, począwszy od stawek kilkudziesięcio-złotowych. Są to jednak stawki orientacyjne, które mogą różnić się od jednostkowej wyceny Twojej sprawy - w zależności od stopnia jej zawiłości.

Bezpłatna wycena

Chcąc zagwarantować Ci transparentność w zakresie wyceny Twojej sprawy, zachęcamy do zadania nam pytania w tym przedmiocie. Chętnie zapoznamy się z okolicznościami, które budzą Twoje wątpliwości i wskażemy konkretną kwotę usługi prawnej. Wysłanie takiego pytania jest bezpłatne oraz do niczego Cię nie zobowiązuje. Nie musisz też akceptować zaproponowanej przez nas kwoty. Jeżeli nie odpowiada ona Twoim oczekiwaniom, bez konieczności podejmowania jakichkolwiek dalszych kroków, możesz zakończyć nasz kontakt na tym etapie.

Podsumujmy

Zakres naszych usług jest ściśle związany z przedmiotem Twojej sprawy. Dlatego też nie operujemy konkretnymi stawkami. Cenimy sobie przejrzystość działania i zaufanie naszych klientów, dlatego oferujemy Ci możliwość bezpłatnej, niezobowiązującej wyceny obsługi prawnej. Gwarantujemy przy tym szybką i profesjonalną odpowiedź. Wskazana przez nas cena jest ceną brutto - zawiera podatek VAT. Co więcej, cena obejmuje zadawanie pytań dodatkowych bez ograniczeń! Na każdym etapie sprawy masz możliwosć zadawania pytań dodatkowych tak, aby uniknąć ewentualnych niejasności.

Zobacz jak działamy?

Zasady, według których odbywać się będzie nasza współpraca, skondensować można do kilku, następujących po sobie kroków:

  • Zadajesz pytanie w związku z sytuacją, w której się znajdujesz - do niczego Cię to nie obliguje.
  • Dokonujemy wyceny naszych usług na podstawie przesłanego opisu Twojej sprawy.
  • Jeżeli zaakceptujesz wycenę i zdecydujesz się na skorzystanie z naszych usług, opłacasz je w dogodnej dla Ciebie formie (szybki przelew, blik, karta płatnicza, paypal, przelew tradycyjny).
  • Po zaksięgowaniu wpłaty lub otrzymaniu od Ciebie potwierdzenia przelewu niezwłocznie przystępujemy do udzielenia szczegółowej porady prawnej.
  • W ramach porady prawnej masz możliwość umówienia spotkania Live chat, Video rozmowę lub Rozmowę głosową, które odbywa się w ramach naszej strony (szyfrowanym kanałem) bez potrzeby instalowania dodatkowego oprogramowania.
  • Przesyłamy odpowiedź w ciągu 24h. W razie wyższego stopnia skomplikowania sprawy, który wymaga od nas większego nakładu pracy, czas ten może ulec zmianie. Poinformujemy Cię wówczas o przewidywanym terminie przygotowania odpowiedzi. Jeśli zaś zwracasz się do nas ze zleceniem stworzenia pisma, standardowy czas oczekiwania wynosi do 3 dni.
  • Na ewentualne dodatkowe pytania, pozostające w związku z Twoją sprawą, odpowiemy w ramach umówionej pierwotnie ceny - bez limitów ilościowych i czasowych.
  • Gwarantujemy Ci pełną anonimowość oraz wygodę tak, aby odciążyć Cię od wszelkich dodatkowych obowiązków związanych ze sprawą.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy profesjonalistami, którzy ponad wszystko cenią sobie jakość świadczonych usług i zadowolenie klientów. Dążymy nie tylko do rozwiązania określonego problemu, ale przede wszystkim do zabezpieczenia Twojego interesu w możliwie największym zakresie. Kompleksowość naszych usług jest też gwarancją ograniczenia do minimum działań po Twojej stronie - poprosimy jedynie o Twój podpis, kiedy będzie to konieczne. Ty zaś możesz cieszyć się spokojem ducha, jaki daje pewność powierzenia swojej sprawy w ręce najlepszych.

W kontekście powyższego chcemy też zwrócić Twoją uwagę na czynnik ceny, który pozostaje w nierozerwalnej korelacji z jakością świadczonych usług. W sytuacjach znaczącej wagi nie warto kierować się chęcią znalezienia najbardziej przystępnej cenowo oferty, ale niezawodnością usługi, od której zależy końcowy efekt. Jest to rodzaj inwestycji, która, odpowiednio ulokowana, może się zwrócić z nawiązką.

Co więcej, Twoją sprawą zajmie się prawnik z odpowiednią specjalizacją, co daje gwarancję najbardziej rzetelnej pomocy prawnej i najbardziej satysfakcjonujących obie strony rezultatów. Wierzymy, że razem uda nam się je osiągnąć. Z niecierpliwością czekamy na wiadomość od Ciebie.