Scroll to top
Poprzedni profil Następny profil

Paweł Śmiałek

Adwokat

Zadaj pytanie prawnikowi

Jestem doktorem nauk prawnych z zakresu prawa konstytucyjnego. Tytuł doktora nauk prawnych uzyskałem na podstawie dysertacji pt. "Horyzontalny praw do równego traktowania w Konstytucyjnego". Jestem również adwokatem, czynnie wykonującym zawód w ramach praktyki indywidualnej, a także w ramach jednej z najbardziej renomowanych Kancelarii Prawnych w Warszawie. Odbyłem również staż w Trybunale Konstytucyjny pod kierunkiem prof. dra hab. Mirosława Granata. Dodatkowo współpracuje z dwoma uczelniami jako wykładowca. Współpracuje również z Polskim Towarzystwem Przeciwdziałania Dyskryminacji.

Jestem autorem również wielu publikacji o charakterze naukowo-praktycznym w najbardziej renomowanych publikatorach w Polsce, takich jak m.in. "Przegląd Sejmowy". Mam duże doświadczenie w takich dziedzinach jak prawo cywilne, prawo spadkowe, prawo karne, prawo pracy oraz prawo konstytucyjne, zarówno w zakresie prawa materialnego, jak i prawa procesowego. Na co dzień zajmuje się obsługą zarówno klientów indywidualnych, osób prawnych, jak i instytucji publicznych.

Zespół

Siłą eKancelarii jest zespół. Tworzą go znakomici prawnicy, prawdziwi specjaliści w swoich dziedzinach. Ich wspólne cechy to zaangażowanie i indywidualne podejście do klienta. Twoja sprawa trafi w dobre ręce.

Opinie

Zastanawiasz się nad skorzystaniem z usług eKancelarii? Dowiedz się, co sądzą nasi dotychczasowi klienci. Wasze zdanie jest dla nas najważniejsze. Więcej opinii poznasz klikając tutaj.

StarStarStarStarStar

11 wrz 2021

Polecam Radcę Jarosława Opach. Konkretny człowiek mający bardzo dobre prawne rozwiązania.

Piotr

StarStarStarStarStar

18 maj 2021

Jestem zadowolony z usługi. Wiem jak dalej pokierować sprawę, otrzymałem w pełni wyczerpujące odpowiedzi dotyczące mojej sprawy. D...

Jakub

StarStarStarStarStar

11 maj 2021

Opinia została przygotowana szybko i profesjonalnie. Jestem bardzo zadowolony. Polecam każdemu, kto potrzebuje porady prawnej.

Michał

StarStarStarStarStar

02 maj 2021

Odpowiedź była obszerna i kompleksowa, w pełni rozwiała moje wątpliwości dot. zagadnienia. Odpowiedź została przygotowana szybko i...

Mariusz

StarStarStarStarStar

26 kwi 2021

Jestem bardzo zadowolona z uzyskanej porady prawnej. Odpowiedź była szybka, konkretna i wyczerpująca. Dodatkowo poparta przepisami...

Zofia

eKancelaria w liczbach

> 200 zadowolonych klientów

96 udzielonych porad

9 opinii

11 artykułów