Scroll to top
Poprzedni profil Następny profil

Izabela Wąż

Adwokat

Zadaj pytanie prawnikowi

Studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego ukończyłam w roku 1995. Moją pasją jest prawo karne, naturalnym więc wyborem było ukończenie aplikacji prokuratorskiej, a ponieważ lubię zmiany, od roku 2006 jestem adwokatem wpisanym na listę przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie.
Od 16 już lat pracuję w tym zawodzie i prawie co dzień uczę się, jak różne mogą być problemy z którymi muszą mierzyć się moi Klienci. Nie ma spraw mało ważnych, każda sprawa jest najistotniejsza dla tego jednego człowieka.
Prowadzę praktykę ogólną, sprawy karne są wiodące, ale zajmuję się również prawem rodzinnym i cywilnym z pełnym zaangażowaniem.
W wolnym czasie jestem zapaloną rowerzystką, interesuje mnie malarstwo i grafika, a książki towarzyszą mi od dziecka w poznawaniu nowych innych światów.

Zespół

Siłą eKancelarii jest zespół. Tworzą go znakomici prawnicy, prawdziwi specjaliści w swoich dziedzinach. Ich wspólne cechy to zaangażowanie i indywidualne podejście do klienta. Twoja sprawa trafi w dobre ręce.

Opinie

Zastanawiasz się nad skorzystaniem z usług eKancelarii? Dowiedz się, co sądzą nasi dotychczasowi klienci. Wasze zdanie jest dla nas najważniejsze. Więcej opinii poznasz klikając tutaj.

StarStarStarStarStar

11 wrz 2021

Polecam Radcę Jarosława Opach. Konkretny człowiek mający bardzo dobre prawne rozwiązania.

Piotr

StarStarStarStarStar

18 maj 2021

Jestem zadowolony z usługi. Wiem jak dalej pokierować sprawę, otrzymałem w pełni wyczerpujące odpowiedzi dotyczące mojej sprawy. D...

Jakub

StarStarStarStarStar

11 maj 2021

Opinia została przygotowana szybko i profesjonalnie. Jestem bardzo zadowolony. Polecam każdemu, kto potrzebuje porady prawnej.

Michał

StarStarStarStarStar

02 maj 2021

Odpowiedź była obszerna i kompleksowa, w pełni rozwiała moje wątpliwości dot. zagadnienia. Odpowiedź została przygotowana szybko i...

Mariusz

StarStarStarStarStar

26 kwi 2021

Jestem bardzo zadowolona z uzyskanej porady prawnej. Odpowiedź była szybka, konkretna i wyczerpująca. Dodatkowo poparta przepisami...

Zofia

eKancelaria w liczbach

> 200 zadowolonych klientów

96 udzielonych porad

9 opinii

11 artykułów