Scroll to top
Poprzedni profil Następny profil

Aneta Pęcak

Adwokat

Zadaj pytanie prawnikowi

Nazywam się Aneta Pęcak, jestem adwokatem i członkiem Okręgowej Rady Adwokackiej w Lublinie oraz doradcą obywatelskim. Od dziesięciu lat nieprzerwanie poszerzam swoją wiedzę o prawie i doświadczenie podczas pracy w kancelariach adwokackich oraz prowadząc szkolenia i wykłady o tematyce prawnej.

W swojej pracy kieruję się etyką adwokacką i ściśle przestrzegam tajemnicy adwokackiej. Zdaje sobie sprawę, że sprawa którą mi powierzasz jest dla Ciebie ważna, często stresująca i prywatna dlatego staram się kompleksowo zdjąć z Twoich barków ciężar związany z problemem prawnym.

Wykonując swoją pracę zawsze kieruję się sentencją Johna Grishama "Adwokat nie jest od tego, żeby klienta osądzać. Naszym zadaniem jest mu pomagać".

W praktyce zawodowej zajmuję się sprawami z zakresu prawa rodzinnego takimi jak m.in. rozwody, sprawy o alimenty i kontakty, sprawami cywilnymi w tym o podział majątku wspólnego, spadkowymi, o zapłatę, rozgraniczenie i zasiedzenie. Posiadam doświadczenie procesowe w zakresie prawa karnego, pełnię funkcję obrońcy oraz pełnomocnika pokrzywdzonych w sprawach karnych. Zajmuję się ponadto sprawami z zakresu ubezpieczeń społecznych oraz prawa medycznego. Prowadzę stałe obsługi prawne działalności gospodarczych.

Ponadto zajmuję się szerokim spektrum spraw upadłościowych zarówno konsumenckich jak również firm, regularnie uaktualniając wiedzę w zakresie dynamicznie zmieniających się przepisów oraz bazując na doświadczeniu zdobytym podczas wieloletniej współpracy z syndykiem i doradcą restrukturyzacyjnym.

Posiadam bogate doświadczenie w prowadzeniu wykładów oraz szkoleń o tematyce prawa cywilnego, rodzinnego, RODO oraz prawa medycznego. Dzielenie się wiedzą i doświadczeniem w zakresie obowiązującego prawa traktuję jako istotną misję, która dodatkowo daje mi wiele satysfakcji.

Opinie

Zastanawiasz się nad skorzystaniem z usług eKancelarii? Dowiedz się, co sądzą nasi dotychczasowi klienci. Wasze zdanie jest dla nas najważniejsze. Więcej opinii poznasz klikając tutaj.

StarStarStarStarStar

18 maj 2021

Jestem zadowolony z usługi. Wiem jak dalej pokierować sprawę, otrzymałem w pełni wyczerpujące odpowiedzi dotyczące mojej sprawy. D...

Jakub

StarStarStarStarStar

11 maj 2021

Opinia została przygotowana szybko i profesjonalnie. Jestem bardzo zadowolony. Polecam każdemu, kto potrzebuje porady prawnej.

Michał

StarStarStarStarStar

02 maj 2021

Odpowiedź była obszerna i kompleksowa, w pełni rozwiała moje wątpliwości dot. zagadnienia. Odpowiedź została przygotowana szybko i...

Mariusz

StarStarStarStarStar

26 kwi 2021

Jestem bardzo zadowolona z uzyskanej porady prawnej. Odpowiedź była szybka, konkretna i wyczerpująca. Dodatkowo poparta przepisami...

Zofia

eKancelaria w liczbach

> 200 zadowolonych klientów

96 udzielonych porad

8 opinii

11 artykułów