Scroll to top
Poprzedni profil Następny profil

Aneta Pęcak

Adwokat

Zadaj pytanie prawnikowi

Nazywam się Aneta Pęcak, jestem adwokatem i członkiem Okręgowej Izby Adwokackiej w Lublinie oraz doradcą obywatelskim. Od dziesięciu lat nieprzerwanie poszerzam swoją wiedzę o prawie i doświadczenie podczas pracy w kancelariach adwokackich oraz prowadząc szkolenia i wykłady o tematyce prawnej.

W swojej pracy kieruję się etyką adwokacką i ściśle przestrzegam tajemnicy adwokackiej. Zdaje sobie sprawę, że sprawa którą mi powierzasz jest dla Ciebie ważna, często stresująca i prywatna dlatego staram się kompleksowo zdjąć z Twoich barków ciężar związany z problemem prawnym.

Wykonując swoją pracę zawsze kieruję się sentencją Johna Grishama "Adwokat nie jest od tego, żeby klienta osądzać. Naszym zadaniem jest mu pomagać".

W praktyce zawodowej zajmuję się sprawami z zakresu prawa rodzinnego takimi jak m.in. rozwody, sprawy o alimenty i kontakty, sprawami cywilnymi w tym o podział majątku wspólnego, spadkowymi, o zapłatę, rozgraniczenie i zasiedzenie. Posiadam doświadczenie procesowe w zakresie prawa karnego, pełnię funkcję obrońcy oraz pełnomocnika pokrzywdzonych w sprawach karnych. Zajmuję się ponadto sprawami z zakresu ubezpieczeń społecznych oraz prawa medycznego. Prowadzę stałe obsługi prawne działalności gospodarczych.

Ponadto zajmuję się szerokim spektrum spraw upadłościowych zarówno konsumenckich jak również firm, regularnie uaktualniając wiedzę w zakresie dynamicznie zmieniających się przepisów oraz bazując na doświadczeniu zdobytym podczas wieloletniej współpracy z syndykiem i doradcą restrukturyzacyjnym.

Posiadam bogate doświadczenie w prowadzeniu wykładów oraz szkoleń o tematyce prawa cywilnego, rodzinnego, RODO oraz prawa medycznego. Dzielenie się wiedzą i doświadczeniem w zakresie obowiązującego prawa traktuję jako istotną misję, która dodatkowo daje mi wiele satysfakcji.

Zespół

Siłą eKancelarii jest zespół. Tworzą go znakomici prawnicy, prawdziwi specjaliści w swoich dziedzinach. Ich wspólne cechy to zaangażowanie i indywidualne podejście do klienta. Twoja sprawa trafi w dobre ręce.

Opinie

Zastanawiasz się nad skorzystaniem z usług eKancelarii? Dowiedz się, co sądzą nasi dotychczasowi klienci. Wasze zdanie jest dla nas najważniejsze. Więcej opinii poznasz klikając tutaj.

StarStarStarStarStar

11 wrz 2021

Polecam Radcę Jarosława Opach. Konkretny człowiek mający bardzo dobre prawne rozwiązania.

Piotr

StarStarStarStarStar

18 maj 2021

Jestem zadowolony z usługi. Wiem jak dalej pokierować sprawę, otrzymałem w pełni wyczerpujące odpowiedzi dotyczące mojej sprawy. D...

Jakub

StarStarStarStarStar

11 maj 2021

Opinia została przygotowana szybko i profesjonalnie. Jestem bardzo zadowolony. Polecam każdemu, kto potrzebuje porady prawnej.

Michał

StarStarStarStarStar

02 maj 2021

Odpowiedź była obszerna i kompleksowa, w pełni rozwiała moje wątpliwości dot. zagadnienia. Odpowiedź została przygotowana szybko i...

Mariusz

StarStarStarStarStar

26 kwi 2021

Jestem bardzo zadowolona z uzyskanej porady prawnej. Odpowiedź była szybka, konkretna i wyczerpująca. Dodatkowo poparta przepisami...

Zofia

eKancelaria w liczbach

> 200 zadowolonych klientów

96 udzielonych porad

9 opinii

11 artykułów