Scroll to top
Poprzedni profil Następny profil

Agnieszka Chrzanowska

Adwokat

Zadaj pytanie prawnikowi

Jestem adwokatem, z ponad 10-letnim doświadczeniem w sektorze nieruchomości. Ukończyłam studia prawnicze na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. W swojej dotychczasowej praktyce zajmowałam się zarówno obsługą dużych podmiotów gospodarczych, jak również świadczeniem pomocy na rzecz klientów indywidualnych, w tym małych i średnich przedsiębiorców.

Zagadnienia prawne, którymi zajmuje się na co dzień są związane przede wszystkim z szeroko pojętym obrotem nieruchomościami i procesem inwestycyjnym, który miałam szansę poznać z różnych perspektyw doradzając m.in. deweloperom, architektom, wykonawcom robót budowlanych, a także nabywcom lokali mieszkalnych.

Zajmuję się również prawem gospodarczym, prawem administracyjnym, prawem pracy oraz bardzo inspirującą dla mnie dziedziną jaką jest prawo autorskie.

Do problemów Klientów podchodzę praktycznie. Staram się proponować najbardziej optymalne rozwiązania, szanując czas Klienta.
Zależy mi na udzielaniu realnego wsparcia i budowaniu relacji opartych na zaufaniu.

Biegle posługuję się prawniczym językiem angielskim.

Zespół

Siłą eKancelarii jest zespół. Tworzą go znakomici prawnicy, prawdziwi specjaliści w swoich dziedzinach. Ich wspólne cechy to zaangażowanie i indywidualne podejście do klienta. Twoja sprawa trafi w dobre ręce.

Opinie

Zastanawiasz się nad skorzystaniem z usług eKancelarii? Dowiedz się, co sądzą nasi dotychczasowi klienci. Wasze zdanie jest dla nas najważniejsze. Więcej opinii poznasz klikając tutaj.

StarStarStarStarStar

11 wrz 2021

Polecam Radcę Jarosława Opach. Konkretny człowiek mający bardzo dobre prawne rozwiązania.

Piotr

StarStarStarStarStar

18 maj 2021

Jestem zadowolony z usługi. Wiem jak dalej pokierować sprawę, otrzymałem w pełni wyczerpujące odpowiedzi dotyczące mojej sprawy. D...

Jakub

StarStarStarStarStar

11 maj 2021

Opinia została przygotowana szybko i profesjonalnie. Jestem bardzo zadowolony. Polecam każdemu, kto potrzebuje porady prawnej.

Michał

StarStarStarStarStar

02 maj 2021

Odpowiedź była obszerna i kompleksowa, w pełni rozwiała moje wątpliwości dot. zagadnienia. Odpowiedź została przygotowana szybko i...

Mariusz

StarStarStarStarStar

26 kwi 2021

Jestem bardzo zadowolona z uzyskanej porady prawnej. Odpowiedź była szybka, konkretna i wyczerpująca. Dodatkowo poparta przepisami...

Zofia

eKancelaria w liczbach

> 200 zadowolonych klientów

96 udzielonych porad

9 opinii

11 artykułów